Inno PRO/TE165 wc-paperiteline
Inno PRO/TE165 wc-paperiteline
Hinta
73,95 + toimituskulut
Sis. alv 25.5 %
Määrä
kpl
Turvalliset maksutavat
Myyntikampanja
Myyntikampanja
Osta nyt. Maksa 30 päivän kuluessa tai pienemmissä erissä Klarnalla.
OP-Laskulla 45 päivää korotonta maksuaikaa, mahdollisuus erämaksuun.
Toimitustavat ja -kulut vaihtelevat tuotteittain.
Saatavuus
Heti
Tuotteen kuvaus
PRO/TE165 wc-paperiteline
PRO/TE165 WC-PAPERITELINEen ominaisuudet
  • Materiaali: Harjattua ruostumatonta terästä sekä polypropeenia.
  • Mitat: leveys 165 mm, syvyys 76 mm ja korkeus 19mm.